Reference

Magda: "Cítím v sobě nový příjemný pocit, podobný lásce - zamilování, jemné šimrání v těle." (terapie)
Krásný sobotní den, paní Jakůbková, 
Ve středu jsem u vás byla na terapii RUŠ a slíbila jsem, že se ozvu, jak se mi daří.
Zatím bych to popsala takhle:
Cítím v sobě nový příjemný pocit, podobný lásce - zamilování, jemné šimrání v těle.
 Sám od sebe se mi vytváří jemný úsměv na tváři. 
Cítím se víc lehce.
Křik ani sprosté slova jsem teda neodbourala, ale před RUŠkou jsem jakoby ten křik a vulgarity potřebovala, ovládly mě a bylo to silné, jakoby mi to v tom afektu udělalo dobře. Teď mi přijde, že zakricim a zanadavam zezvyku a vnitřně to se mnou nic neudělá.
Mám velkou chuť mazlit obě děti, zejména toho mladšího, u kterého jsem tento pocit už delší dobu neměla.
Celkově to hodnotím na výbornou. Budu se dále sledovat a doufat, že mě tyto nové příjemné věci jen tak neopustí.
 Věřím, že k práci na sobě toho mám ještě mnoho a tak se těším, že vás po čase opět navštívím.
 
 
Veronika: "Největším tématem byl strach z dalšího těhotenství...teď jsem v 15 týdnu těhotenství a našli jsme doktora, který už teď nám dokázal vyloučit potíže, kterých jsme se bály nejvíc..." (terapie)
V červenci jsem absolvovala poslední terapii metodu RUŠ. Největším tématem byl strach z dalšího těhotenství (kvůli poslednímu těhotenství ukončeném v 22 týdnu kvůli vývojovým vadám). Chci vám jen dát zpětnou vazbu. Strachy zmizely natolik, že jsme se odhodlali do počínání. Změnilo se mi nastavení a na těhotenství sem se moc těšila, v té době i syn začal mluvit o tom, že by chtěl sestřičku, tak to do sebe vše krásně zapadlo. Teď jsem v 15 týdnu těhotenství a našli jsme doktora, který už teď nám dokázal vyloučit potíže, kterých jsme se bály nejvíc. Čekáme teda kluka, ale syn všude hlásí, že bude velký brácha a moc se těší, tak celkově je doma taková pohodička. Změnili se i vztahy s taťkou, dokážu jeho problémy přenechat jemu a netrápit se jima.
Nemyslím si, že bez rušky bych byla tam, kde jsem teď. Tak vám chci moc poděkovat, věřím, že v budoucnu se naše cesty ještě potkají, protože život je moc rozmanitý a když sem našla způsob, jak si ho vylepšit, tak se ho budu držet.
 
 
Mirka: "Cítím se být svobodná a nezávislá..." (terapie)
V první řadě musím říci, že metoda RUŠ je tím nejlepším, co jsem dosud poznala. Jednak jsem se zbavila svých bolavých míst, pochopila spoustu věcí a souvislostí a otevřela oči a nalila si čistého vína, jak se říká. 
Druhou věcí je, že jak jsem si tak všechny ty věci srovnala v hlavě,  tak nějak jsem pochopila, že můj manžel si šlape tu svou brázdu a já vedle něj pořád poskakuji a snažím se držet krok. 
Nevím, jestli je to ta cesta, kam mě RUŠ měla zavést, ale cítím se být svobodná a nezávislá, nepotřebuji už slyšet žádná slůvka od manžela. Naplňuje mne spousta jiných věcí a tím i náš život s manželem našel svůj způsob. Nic si nezakazuji, nic si nevyčítám. Ničím se netrápím a neužírám. 
Ještě jednou moc díky. Ani nevíte, jak moc jsem byla před tím nešťastná, jak moc jsem se cítila nemilovaná a osamělá. Teď je to všechno úplně jinak. 
 
 
Věra: "Děkuji za úžasnou relaxaci a odpočinek..."  (relaxační masáž)
Děkuji za úžasnou relaxaci a odpočinek, který jsem si pod jemným dotekem Tvých rukou mohla dopřát. Umíš se výborně naladit na člověka a poznat, co právě potřebuje. Je z Tebe cítit zájem a péče o člověka. Moc ráda se budu vracet.
 
 
Milina: "Jsem moc ráda, že jsem terapii podstoupila, protože mi to změnilo život..." (terapie RUŠ)
Píšu Vám trošku s odstupem času, protože naše terapie ve mně zanechala spoustu dojmů. Vše mi docházelo postupně a jsem moc ráda, že jsem terapii podstoupila, protože mi to změnilo život. Teď se s každou situací a emocí vypořádávám tak, že se sama sebe ptám proč to tak cítím.. přestala jsem věci hrotit a všeho se bát. 
Chtěla bych Vám moc poděkovat.
 
 
Iva: "Mám více energie, protože práce už pro mě není tak psychicky vyčerpávající, i když je jí stále hodně....dokonce si myslím, že se mi i zlepšila pleť, protože mám méně stresu..." (terapie) 
V říjnu jsem u Vás absolvovala metodu RUŠ, kvůli trápení se zaměstnáním a s tím i souvisejícím osobním životem.
Po návštěvě u Vás, přestala jsem se trápit věcmi, které nemůžu změnit a začala přijímat život tak, jak přichází. Všechno je tak, jak má být. Už po odchodu od Vás jsem se cítila lehčí,i když hodně vyčerpaná, protože sezení bylo emocionálně velmi silné. Den po dni jsem vnímala, že se mi žije lehčeji, situace, které mi přišly černé, tak jednobarevné nejsou .
I potřeba přebírat někdy mnou viděné problémy a starosti blízkých, které vlastně nebyly, jen já je tak viděla, zmizely. 
Za ty skoro tři měsíce jsem toho spoustu zvládla, jak po pracovní tak i osobní stránce, ale vše v klidu a bez stresu.
RUŠ mi přinesla více sebeuvědomění a pochopení. Mám taky více energie, protože práce už pro mě není tak psychicky vyčerpávající, i když je jí stále hodně. Ale víc si jí neberu. Dokonce si myslím, že se mi i zlepšila pleť, protože mám méně stresu. 
Velice Vám za vše děkuji, především za Váš lidský a srdečný přístup. Ze své zkušenosti můžu říct, že svou práci děláte výborně. Věřím, že se ještě potkáme, třeba na masáži.
 
 
Věra: "Je velká úleva vědět, že i když mám problém, dá se řešit a také vyřešit, pokud budu chtít..." (terapie)
Každá RUŠ terapie s Tebou mi přinesla velké poznání nebo odbourala nějaký blok, se kterým jsem si sama nevěděla rady. Umíš se přesně dotknout podstaty problému a vytáhnout ho na povrch. Je velká úleva vědět, že i když mám problém, dá se řešit a také vyřešit, pokud budu chtít. Děkuji za Tvou otevřenost a terapeutické umění.
 
 
Jarmila: „Slovami tohto sveta nepopísateľné…stretnutie sa so sebou, súznenie s Vedomím…“ (terapie, masáže) Začalo to RUŠkou. Pokračovalo Ruškou spojenou s rôznymi masážami a tento týždeň masáž končila zvonkohrami. Úžasné, nežné, dojímavé, jednoducho slovami tohto sveta nepopísateľné. Stretnutie sa so sebou, súznenie s Vedomím, vlnenie BYTIA ...takto jednoducho by som mohla popísať svoj utorkový zážitok. Prajem všetkým, aby si Vás a seba mohli zažiť v akejkoľvek terapii, tak ako Vás zaživam ja, ĎAKUJEM.