TERAPIE

 

Terapie metodou RUŠ

 

RUŠ = Rychlá, Účinná a Šetrná (změna skutečnosti)

Autorem metody je Karel Nejedlý.

www.metodarus.cz

 

O tom, proč pracuji s metodou RUŠ, co přinesla RUŠka mě osobně a jaké mám výsledky s klienty, najde na tomto odkazu:

https://metodarus.cz/cz/petra-jakubkova-1262/

 

 

Terapie probíhá vsedě se zavřenýma očima, za plného vědomí. Klient popíše svůj problém a pod intenzivním vedením terapeuta najde negace, které mu způsobují potíže, které se rozhodl vyřešit. Klient je otevřený, upřímný a říká všechny negace, které ho napadají. Ty si následně zpracovává. Během terapie se nic nehodnotí ani posuzuje. Odstraněním negativního náboje z myšlenky, zmizí nepříjemné emoce vytvářející bloky až do úplného vyřešení problému. Klient odchází s pocitem lehkosti a vnitřního klidu.

Pro terapii nepotřebujete žádnou přípravu.

 

Jedna terapie může trvat až 3 hodiny. Každý klient je jedinečný a potřebuje na sobě v jiné míře a intenzitě pracovat. Při terapii neměníme události jako takové, ale především jejich vnímání a pohled na ně. Přesto po terapii dochází ke změně okolností, vztahů, zdraví a celkové spokojenosti klienta.

 

 Vyřešit lze jakékoliv psychické starosti, prožitá traumata, úmrtí blízkých, závislosti, finanční potíže, ale i fyzické, zdravotní problémy.

Terapie není určena těm, kteří „to“ chtějí jenom tzv. zkusit. Odhodlání pro změnu ve svém životě, vyřešení problému je velmi důležité a přímo souvisí s výsledkem terapie.

 

Objednat terapii je možné telefonicky. Případné dotazy ráda zodpovím.